Тијела и комисије

Руководство такмичења

  • Главни руководилац такмичења
  • Технички руководилац такмичења
  • Председник Збора судија – врховни судија
  • Руководилац за информисање и издавање службеног билтена
  • Секретар руководства такмичења

Комисија за спортска такмичења

  • Дејан Елез, предсједник /+387 (0) 66 655 757, elezdejan@gmail.com/
  • Вера Мијатовић, секретар

Комисија за информисање и маркетинг

  • Зорица Мирјанић, предсједница /+387 (0) 66 782 040, zoricamirjanic@hotmail.com/
  • Јелена Маринковић, чланица
  • Бојана Арбиња, чланица
  • Милан Мирјанић, члан
  • Ведрана Реновица, чланица
  • Јелена Станишић, чланица
  • Дејанка Глуховић, чланица
  • Драган Реновица, члан
  • Миле Шука, члан

Комисија за смјештај и исхрану учесника

  • Далиборка Крстајић, предсједница /+387 (0) 66 460 776, tosokolac@gmail.com/
  • Бранкица Башић, члан
  • Мирјана Симовић, чланица
  • Ана Копривица, чланица
  • Драгана Вукосављевић, чланица
  • Драго Топаловић, члан

Комисија за материјално и финансијско пословање

  • Бојана Косорић, предсједница /+387 (0) 66 251 202, kosoric.bojana2@gmail.com/
  • Недељка Вуковић, чланица
  • Јадранка Цвијетић, чланица
  • Дијана Шобић, чланица
  • Биљана Шобић, чланица
  • Оливера Перовић, чланица

Комисија за безбједност

  • Радован Шаренац, предједник /+387 (0) 66 240 685/
  • Павле Боровчанин, члан
  • Владо Неђић, члан
  • Мирољуб Орашанин, члан
  • Ђорђе Жижовић, члан

Комисија за здравство

  • др Адријана Станар, предсједница /+387 (0) 65 865 540, danicastanar@gmail.com/
  • др Самојко Петрић, члан
  • др Сребренка Кусмук
  • Биљана Реновица Цвијетић
  • Бојан Копривица

Комисија за културно-забавни програм

  • Ирена Шућур, предсједница /+387 (0) 65 608 820, ugaurora@teol.net/
  • Зоран Савчић, члан
  • Драган Реновица, члан
  • Ана Маловић, чланица
  • Јелена Реновица, чланица
  • Миле Савчић, члан

Комисија за свечано отварање и затварање игара

  • Љиљана Дамјановић, предсједница /+387 (0) 66 805 231, ljiljana.damjanovic@opstinasokolac.net/
  • Младенка Пандуревић, чланица
  • Вера Мијатовић, чланица
  • Драган Реновица, члан
  • Бојана Арбиња, чланица

Комисија за организацију и спровођење такмичења

Комисија за набавку спортске опреме и реквизита

Комисија за припрему и опремање спортских терена

Комисија за дочек и испраћај такмичара

Комисија за инспекцијски надзор

Комисија за рад са волонтерима

Комисија за уређење и изглед града

Комисија за превоз, саобраћај и везе

Комисија за правна питања

Комисија за жалбе и дисциплинске прекршаје

Бодовна комисија

Жири за проглашење најбоље екипе – општине у спортском понашању