ТЕНИС

Грци и Римљани су имали игре лоптом, које су касније прихватили Французи. Једну игру су називали Jeu de Paume, што је претеча данашњег тениса. Неки стручњаци сматрају да је ова игра поникла у Египту и Персији, а да се играла и код Арапа, прије Карла Великог.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

7
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА

Кезуновић Дејан

+387 (0) 65 588 748, srlesoft@teol.net

Руководилац такмичења у мушкој конкуренцији

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Резултати (М)

Четвртак, 04. јул

2:1 Бајина Башта – Соколац
2:0 Бијело Поље – Рудо
2:1 Пожега – Рогатица
2:1 Бијело Поље – Пожега

Петак, 05. јул

2:0 Фоча – Бајина Башта
2:1 Рудо – Рогатица
0:2 Соколац – Фоча
2:1 Пожега – Рудо
0:2 Рогатица – Бијело Поље

Коначан пласман у квалификационим групама (М)

Група А

ЕкипаПобПорОИБод
Фоча20404
Бајина Башта11232
Соколац02140

Група Б

ЕкипаПобПорОИБод
Бијело Поље30616
Пожега21534
Рудо12352
Рогатица03160

Резултати мечева за коначан пласман (М)

2:0 Соколац – Рудо 2:0 (за 5/6)
1:2 Бајина Башта – Пожега (за 3/4)
2:1 Фоча – Бијело Поље (ФИНАЛЕ)

Бодови за укупан пласман општина (М)

ПласманОпштинаБодови
1.Фоча68
2.Бијело Поље52
3.Пожега38
4.Бајина Башта26
5.Соколац16
6.Рудо8
7.Рогатица2

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

Такмичење ће се одржати на тениском терену на шљаци у Видрићима.

Т1 – Рекреативни центар „Видрићи“

Четвртак, 04. јул

08.00 тениски терен Видрићи

Састанак руководиоца такмичења са вођама екипа и договор око начина такмичења.

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Фоча
2. Бајина Башта
3. Соколац

Б
1. Бијело Поље
2. Пожега
3. Рогатица
4. Рудо

Четвртак, 04. јул

Терен T1
09.00 Бајина Башта – Соколац
10.30 Бијело Поље – Рудо
12.00 Пожега – Рогатица
15.30 Фоча – Бајина Башта
17.00 Рудо – Рогатица
18.30 Бијело Поље – Пожега

Петак, 05. јул

Терен T1
09.00 Соколац – Фоча
10.30 Пожега – Рудо
12.00 Рогатица – Бијело Поље
15.30 А 3 – Б 3
17.00 А 2 – Б 2
18.30 А 1 – Б 1

Напомена: Четвртопласирана екипа из групе “Б“ не игра за пласман већ у коначном пласману аутоматски заузима 7. место.

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"