СТОНИ ТЕНИС

О поријеклу ове игре нема до данас поузданих података. Вјероватно је да је и ова игра, као и многе друге игре лоптом, варијација врло старих игара које су постојале у најстарилим цивилизацијама, посебно у Кини, Египту, Грчкој и Риму.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

10
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА
7
ЖЕНСКА КОНКУРЕНЦИЈА

Цуровић Миломир

+387 (0) 65 703 787, ivana.jeftic@opstinasokolac.net

Руководилац такмичења у мушкој конкуренцији

Јефтић Ивана

+387 (0) 66 805 235, ivana.jeftic@opstinasokolac.net

Руководилац такмичења у женској конкуренцији

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

Мушкарци

Такмичење у мушкој конкуренцији ће се одржати у дворани “Лименка“ на 4 такмичарска стола.

Д2 – Дворана „Лименка“

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Фоча
2. Ново Горажде
3. Рогатица

Б
1. Бијело Поље
2. Нова Варош
3. Пожега

Ц
1. Прибој
2. Беране
3. Соколац
4. Чајниче

Петак, 05. јул

Сто бр. 1
09.00 Ново Горажде – Рогатица
Сто бр. 2
09.00 Нова Варош – Пожега
Сто бр. 3
09.00 Прибој – Чајниче
Сто бр. 4
09.00 Беране – Соколац

Сто бр. 1
12.00  Фоча – Ново Горажде
Сто бр. 2
12.00 Бијело Поље – Нова Варош
Сто бр. 3
12.00 Чајниче – Соколац
Сто бр. 4
12.00 Прибој – Беране

Сто бр. 1
17.30 Рогатица – Фоча
Сто бр. 2
17.30 Пожега – Бијело Поље
Сто бр. 3
17.30 Беране – Чајниче
Сто бр. 4
17.30 Соколац – Прибој

Субота, 06. јул

Сто бр. 1
09.00 А3 – Б3
Сто бр. 2
09.00 А2 – Б2
Сто бр. 3
09.00 А1 – Б1

Сто бр. 1
12.00  А3 – Ц3
Сто бр. 2
12.00 А2 – Ц2
Сто бр. 3
12.00 А1 – Ц1

Сто бр. 1
17.30 Б3 – Ц3
Сто бр. 2
17.30 Б2 – Ц2
Сто бр. 3
17.30 Б1 – Ц1

Напомена: Четвртопласирана екипа из групе “Ц“ не игра за пласман већ у коначном пласману аутоматски заузима 10. место.

Жене

Такмичење у женској конкуренцији ће се одржати у дворани “Лименка“ на 3 такмичарска стола.

Д2 – Дворана „Лименка“
КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ
А
1. Фоча
2. Беране
3. Прибој

Б
1. Пожега
2. Нова Варош
3. Рогатица
4. Соколац

Петак, 05. јул

Сто бр. 1
10.30 Беране – Прибој
Сто бр. 2
10.30 Пожега – Соколац
Сто бр. 3
10.30 Нова Варош – Рогатица

Сто бр. 1
16.00 Фоча – Беране
Сто бр. 2
16.00 Соколац – Рогатица
Сто бр. 3
16.00 Пожега – Нова Варош

Субота, 06. јул

Сто бр. 1
10.30 Прибој – Фоча
Сто бр. 2
10.30м Нова Варош – Соколац
Сто бр. 3
10.30 Рогатица – Пожега

Сто бр. 1
16.00 А 3 – Б 3 (за 5 – 6.мјесто)
Сто бр. 2
16.00 А 2 – Б 2 (за 3 – 4.мјесто)
Сто бр. 3
16.00 А 1 – Б 1 (за 1 – 2.мјесто)

Напомена: Четвртопласирана екипа из групе “Б“ не игра за пласман већ у коначном пласману аутоматски заузима 7. место.

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"