ОДБОЈКА

Вилијам Морган је записан као створитељ одбојке, коју је оригинално назвао „минтонет“. Почетком 1896. године у Спрингфилду на Колеџу YMCA организована је конференција на којој је Морган први пут демонстрирао новостворену игру.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

4
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА
17
ЖЕНСКА КОНКУРЕНЦИЈА

Обреновић Марко

+387 (0) 65 494 013, okglasinac@gmail.com

Руководилац такмичења у мушкој конкуренцији

Марковић Радмила

+387 (0) 65 946 983, okglasinac@gmail.com

Руководилац такмичења у женској конкуренцији

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

Мушкарци

Утакмице у мушкој конкуренцији играју се на једном терену.

О1 – Централни терен (код спортске дворане)

ФИНАЛНА ГРУПА

А
1. Бајина Башта
2. Прибој
3. Пријепоље
4. Соколац

Четвртак, 04. јул

Терен О1
11.45 Бајина Башта – Соколац
13.00 Прибој – Пријепоље

Терен О2
15.00 Соколац – Пријепоље
16.15 Бајина Башта – Прибој

Петак, 05. јул

Терен О1
11.45 Прибој – Соколац
16.30 Пријепоље – Бајина Башта


Жене

Утакмице у женској конкуренцији играју се на два терена.

О2 – Централни терен (код Основне школе)
О3 – Терен „Суд“

ЖРЕБ ПРЕДКВАЛИФИКАЦИОНЕ УТАКМИЦЕ И КВАЛИФИКАЦИОНИХ ГРУПА

ПРЕДКВАЛИФИКАЦИОНА УТАКМИЦА

Прибој – Рудо

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Соколац
2. Горажде
3. Калиновик
4. Ариље

Б
1. Фоча
2. Пожега
3. Нова Варош
4. (Прибој – Рудо)

Ц
1. Пљевља
2. Вишеград
3. Бајина Башта
4. Рогатица

Д
1. Ивањица
2. Чајетина
3. Пријепоље
4. Сребреница

Сриједа, 03.јул

Предквалификациона утакмица за попуну групе (Б4)

Терен О2
13.00 Прибој – Рудо

Четвртак, 04.јул

Tерен О2
08.00 Соколац – Ариље
09.15 Горажде – Калиновик
10.30 Ивањица – Сребреница
11.45 Чајетина – Пријепоље

Tерен О3
08.00 Фоча – (Прибој – Рудо)
09.15 Пожега – Нова Варош
10.30 Пљевља – Рогатица
11.45 Вишеград – Бајина Башта

Tерен О2
15.30 Ариље – Калиновик
16.45 Ивањица – Чајетина
18.00 Сребреница – Пријепоље
19.15 Соколац – Горажде

Tерен О3
15.30 (Прибој – Рудо) – Нова Варош
16.45 Фоча – Пожега
18.00 Рогатица – Бајина Башта
19.15 Пљевља – Вишеград

Петак, 05.јул

Tерен О2
08.00 Горажде – Ариље
09.15 Калиновик – Соколац
10.30 Чајетина – Сребреница
11.45 Пријепоље – Ивањица

Tерен О3
08.00 Пожега – (Прибој – Рудо)
09.15 Нова Варош – Фоча
10.30 Вишеград – Рогатица
11.45 Бајина Башта – Пљевља

ФИНАЛНЕ ГРУПЕ

Tерен О2
15.30 А 4 – Д 4 ( VII )
16.45 А 3 – Д 3 ( V )
18.00 А 2 – Д 2 ( III )
19.15 А 1 – Д 1 ( I )

Tерен О3
15.30 Б 4 – Ц 4 ( VIII )
16.45 Б 3 – Ц 3 ( VI )
18.00 Б 2 – Ц 2 ( IV )
19.15 Б 1 – Ц 1 ( II )

Субота, 06.јул

Tерен О3
09.00 поражени VII – VIII  (за 15. и 16. место)
10.15 поражени V – VI  (за 11. и 12. место)
11.30 поражени III – IV (за 7. и 8. место)

Tерен О2
17.00 поражени I – II (за 3. и 4. место)
18.15 победници I – II (за 1. и 2. место)

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"