ОДБОЈКА НА ПИЈЕСКУ

Настала је на плажама у Калифорнији у САД негдје око 1920. године. Прави бум у развоју овог спорта догодио се 90-их година 20. вијека, што је довело до тога да је од Олимпијских игара 1996. године у Атланти одбојка на пијеску дио породице олимпијских спортова.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

4
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА
10
ЖЕНСКА КОНКУРЕНЦИЈА

Марковић Радмила

+387 (0) 65 946 983, okglasinac@gmail.com

Руководилац такмичења у мушкој и женској конкуренцији

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Резултати (М)

Четвртак, 04. jул

0:2 Прибој – Бајина Башта
2:0 Бијело Поље – Пријепоље
0:2 Прибој – Бијело Поље

Петак, 05. јул

2:0 Бијело Поље – Бајина Башта
2:0 Пријепоље – Прибој

Коначна табела (М)

ЕкипаПобПорОИБод
Бијело Поље30606
Пријепоље21424
Бајина Башта12242
Прибој03060

Бодови за укупан пласман општина (М)

ПласманОпштинаБодови
1.Бијело Поље34
2.Пријепоље26
3.Бајина Башта16
4.Прибој5

Резултати (Ж)

Четвртак, 04. јул

2:0 Вишеград – Пожега
0:2 Пљевља – Прибој
2:0 Чајетина – Ново Горажде
0:2 Бајина Башта – Нова Варош

Петак, 05. јул

0:2 Ново Горажде – Нова Варош
2:0 Пријепоље – Вишеград
0:2 Пожега – Пријепоље
0:2 Прибој – Соколац
2:0 Бајина Башта – Ново Горажде
2:0 Нова Варош – Чајетина
2:0 Чајетина – Бајина Башта

Коначан пласман у квалификационим групама (Ж)

Група А

ЕкипаПобПорОИБод
Пријепоље20404
Вишеград11222
Пожега02040

Група Б

ЕкипаПобПорОИБод
Соколац20404
Прибој11222
Пљевља02040

Група Ц

ЕкипаПобПорОИБод
Нова Варош30606
Чајетина21424
Бајина Башта12242
Ново Горажде03060

Резултати мечева за коначан пласман (Ж)

Петак, 05. јул

2:0 Пријепоље – Соколац
0:2 Вишеград – Прибој
2:1 Пожега – Пљевља

Субота, 06. јул

2:0 Чајетина – Вишеград (без борбе)
2:0 Бајина Башта – Пожега
0:2 Нова Варош – Пријепоље
2:0 Прибој – Чајетина
0:2 Пљевља – Бајина Башта
1:2 Соколац – Нова Варош

Бодови за укупан пласман општина (Ж)

ПласманОпштинаБодови
1.Пријепоље102
2.Нова Варош87
3.Соколац73
4.Прибој60
5.Чајетина48
6.Бајина Башта38
7.Пожега29
8.Пљевља21
9.Ново Горажде14
10.Вишеград0

* Екипа Вишеграда није наступила у мечевима за пласман

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

Мушкарци

Утакмице у мушкој конкуренцији играју се на једном терену.

О3 – Терен „Суд“

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Прибој
2. Бијело Поље
3. Пријепоље
4 Бајина Башта

Четвртак, 04. јул

Teрен О3
09.00 Прибој – Бајина Башта
09.30 Бијело Поље – Пријепоље

Teрен О3
15.30 Бајина Башта – Пријепоље
16.00 Прибој – Бијело Поље

Петак, 05. јул

Teрен О3
09.00 Бијело Поље – Бајина Башта
09.30 Пријепоље – Прибој

Жене

Утакмице у женској конкуренцији играју се на једном терену.

О3 – Терен „Суд“

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Пријепоље
2. Вишеград
3. Пожега

Б
1. Соколац
2. Пљевља
3. Прибој

Ц
1. Чајетина
2. Бајина Башта
3. Нова Варош
4. Ново Горажде

Четвртак, 04. јул

Teрен О3
10.00 Вишеград – Пожега
10.30 Пљевља – Прибој
11.00 Чајетина – Ново Горажде
11.30 Бајина Башта – Нова Варош

Teрен О3
16.30 Пријепоље – Вишеград
17.00 Соколац – Пљевља
17.30 Ново Горажде – Нова Варош
18.00 Чајетина – Бајина Башта

Петак, 05. јул

Teрен О3
10.00
Пожега – Пријепоље
10.30 Прибој – Соколац
11.00 Бајина Башта – Ново Горажде
11.30 Нова Варош – Чајетина

Teрен О3
17.00
А 3 – Б 3
17.30 А 2 – Б 2
18.00 А 1 – Б 1

Субота, 06. јул

Teрен О3
09.00
А 3 – Ц 3
09.30 А 2 – Ц 2
10.00 А 1 – Ц 1

Teрен О3
15.30
Б 3 – Ц 3
16.00 Б 2 – Ц 2
16.30 Б 1 – Ц 1

Напомена: Четвртопласирана екипа из групе “Ц“ не игра за пласман већ у коначном пласману аутоматски заузима 10. место.

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"