МАЛИ ФУДБАЛ

Футсал (или мали фудбал) је верзија фудбала која се игра у дворанама. Играју га двије екипе од којих свака броји по пет играча, укључујући и голмана. Термин „футсал“ је скраћеница од португалских ријечи „futebol de salao“, односно шпанских „fútbol de sala“ које значе „фудбал у дворани“.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

15
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА

Добриловић Предраг

+387 (0) 65 690 522, gsfc2010@gmail.com

Руководилац такмичења у мушкој и женској конкуренцији

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Резултати (М)

Четвртак, 04. јул

Терен М1
3:1 Ивањица – Калиновик
2:2 Прибој – Соколац
1:2 Мојковац – Пљевља

Терен М2
5:0 Беране – Сребреница
4:4 Плужине – Чајетина
3:2 Нова Варош – Пожега
2:6 Ново Горажде – Рогатица

Терен М1
4:4 Бајина Башта – Ивањица
0:4 Соколац – Пљевља
3:2 Прибој – Мојковац

Терен М2
0:1 Сребреница – Пожега
3:3 Чајетина – Рогатица
4:0 Беране – Нова Варош
7:1 Плужине – Ново Горажде

Петак, 05. јул

Терен М1
0:3 Калиновик – Бајина Башта
1:7 Мојковац – Соколац
2:1 Пљевља – Прибој

Терен М2
5:4 Нова Варош – Сребреница
2:11 Ново Горажде – Чајетина
0:4 Пожега – Беране
2:4 Рогатица – Плужине

Коначан пласман у квалификационим групама (М)

Група А

ЕкипаПобНерПорДПБод
Бајина Башта110743
Ивањица110753
Калиновик002160

Група Б

ЕкипаПобНерПорДПБод
Беране3001306
Нова Варош2018104
Пожега102372
Сребреница0034110

Група Ц

ЕкипаПобНерПорДПБод
Плужине2101575
Чајетина1201894
Рогатица1111193
Ново Горажде0035240

Група Д

ЕкипаПобНерПорДПБод
Пљевља300826
Соколац111973
Прибој111663
Мојковац0034120

 

Резултати (М)

Петак, 05. јул

ФИНАЛНЕ ГРУПЕ

Терен М1
5:0 Калиновик – Прибој (V) – без борбе
2:4 Ивањица – Соколац (II )
2:3 Бајина Башта – Пљевља (I)

Терен М2
0:5 Сребреница – Ново Горажде (VII) – без борбе
4:2
Пожега – Рогатица (VI)
3:0 Нова Варош – Чајетина (IV)
2:0 Беране – Плужине (II)

Резултати мечева за коначан пласман (М)

Субота, 06. јул

Терен М1
5:7 Мојковац – Ново Горажде (за 13. и 14. место)
3:1 Пожега – Калиновик (за 9. и 10. место)
1:2 Нова Варош – Соколац (за 5. и 6. место)

Терен М2
5:0 Рогатица – Прибој  (за 11. и 12. место) – без борбе
6:2 Чајетина – Ивањица (за 7. и 8. место)

Терен М1
1:2 Плужине – Бајина Башта (за 3. и 4. место)
2:1 Беране – Пљевља (за 1. и 2. место)

Напомена: Петнаеста је екипа која је поражена у сусрету Б 4 – Ц 4.

 

Бодови за укупан пласман општина (М)

ПласманОпштинаБодови
1.Беране136
2.Пљевља120
3.Бајина Башта105
4.Плужине91
5.Соколац78
6.Нова Варош66
7.Чајетина55
8.Ивањица45
9.Пожега36
10.Калиновик28
11.Рогатица21
12.Ново Горажде15
13.Мојковац10
14.Прибој0
15.Сребреница0

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

Утакмице се играју на два терена.

М1 – Централни терен (код Спортске дворане)
М2 – Стадион “Бара“

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Бајина Башта
2. Ивањица
3. Калиновик

Б
1. Беране
2. Нова Варош
3. Пожега
4. Сребреница

Ц
1. Плужине
2. Ново Горажде
3. Рогатица
4. Чајетина

Д
1. Прибој
2. Мојковац
3. Пљевља
4. Соколац

Четвртак, 04. јул

Терен М1
09.00 Ивањица – Калиновик
10.00 Прибој – Соколац
11.00 Мојковац – Пљевља

Терен М2
08.00 Беране – Сребреница
09.00 Плужине – Чајетина
10.00 Нова Варош – Пожега
11.00 Ново Горажде – Рогатица

Терен М1
16.00 Бајина Башта – Ивањица
17.00 Соколац – Пљевља
18.00 Прибој – Мојковац

Терен М2
16.00 Сребреница – Пожега
17.00 Чајетина – Рогатица
18.00 Беране – Нова Варош
19.00 Плужине – Ново Горажде

Петак, 05. јул

Терен М1
09.00 Калиновик – Бајина Башта
10.00 Мојковац – Соколац
11.00 Пљевља – Прибој

Терен М2
08.00 Нова Варош – Сребреница
09.00 Ново Горажде – Чајетина
10.00 Пожега – Беране
11.00 Рогатица – Плужине

ФИНАЛНЕ ГРУПЕ

Терен М1
17.00 А 3 – Д 3 ( V )
18.00 А 2 – Д 2 ( III )
19.00 А 1 – Д 1 ( I )

Терен М2
16.00 Б 4 – Ц 4 ( VIII )
17.00 Б 3 – Ц 3 ( VI )
18.00 Б 2 – Ц 2 ( IV )
19.00 Б 1 – Ц 1 ( II )

Субота, 06. јул

Терен М1
09.00 Д 4 – победник VII (за 13. и 14. место)
10.00 победници V – VI (за 9. и 10. место)
11.00 победници III – IV (за 5. и 6. место)

Терен М2
10.00 поражени V – VI  (за 11. и 12. место)
11.00 поражени III – IV (за 7. и 8. место)

Терен М1
17.00 поражени I – II (за 3. и 4. место)
18.00 победници I – II (за 1. и 2. место)

Напомена: Петнаеста је екипа која је поражена у сусрету Б 4 – Ц 4.

 

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"