КОШАРКА

Почетком децембра 1891, Џејмс Нејсмит, канадски љекар на Универзитету Макгил и професор физичког васпитања на Колеџу Спрингфилд, осмислио је нову игру на затвореном терену која би служила за одржавање кондиције ученика током дугих зима.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

12
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА
6
ЖЕНСКА КОНКУРЕНЦИЈА

Копривица Бојан

+387 (0) 65 722 084, kosarkaskiklubsokolac@gmail.com

Руководилац такмичења у мушкој конкуренцији

Тамбурић Томислав

+387 (0) 66 837 533, kosarkaskiklubsokolac@gmail.com

Руководилац такмичења у женској конкуренцији

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

Мушкарци

Утакмице у мушкој конкуренцији играју се на два терена.

К2 – „Ламеле“
О1 – Централни терен (код Спортске дворане)

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Прибој
2. Пожега
3. Пријепоље
4. Сребреница

Б
1. Нова Варош
2. Пљевља
3. Севојно
4. Чајетина

Ц
1. Рогатица
2. Бајина Башта
3. Ивањица
4. Соколац

Четвртак, 04. јул

Терен К2
08.00 Прибој – Сребреница
09.15 Пожега – Пријепоље
10.30 Нова Варош – Чајетина

Терен О1
08.00 Пљевља – Севојно
09.15 Бајина Башта – Ивањица
10.30 Рогатица – Соколац

Терен К2
15.30 Сребреница – Пријепоље
16.45 Прибој – Пожега
19.15 Чајетина – Севојно

Терен О1
17.30 Нова Варош – Пљевља
18.45 Рогатица – Бајина Башта
20.00 Соколац – Ивањица

Петак, 05. јул

Терен К2
08.00 Пожега – Сребреница
09.15 Пријепоље – Прибој
10.30 Пљевља – Чајетина

Терен О1
08.00 Ивањица – Рогатица
09.15 Севојно – Нова Варош
10.30 Бајина Башта – Соколац

Терен К2
18.00 Б 4 – Ц 4
19.15 Б 3 – Ц 3

Терен О1
18.00 Б 2 – Ц 2
19.15 Б 1 – Ц 1

Субота, 06. јул

Терен К2
09.00 А 4 – Б 4
10.15 А 3 – Б 3

Терен О1
09.00 А 2 – Б 2
10.15 А 1 – Б 1

Терен К2
16.30 Ц 4 – А 4
17.45 Ц 3 – А 3

Терен О1
16.30 Ц 2 – А 2
17.45 Ц 1 – А 1


Жене

Утакмице у женској конкуренцији играју се на једном терену.

К1 – Централни терен (код Основне школе)

КВАЛИФИКАЦИОНЕ ГРУПЕ

А
1. Пријепоље
2. Прибој
3. Ужице

Б
1. Пожега
2. Нова Варош
3. Соколац

Четвртак, 04. јул

Терен К1
08.00 Прибој – Ужице
09.15 Нова Варош – Соколац

Терен К1
18.00 Пријепоље – Прибој
19.15 Пожега – Нова Варош

Петак, 05. јул

Терен К1
08.00 Ужице – Пријепоље
09.15 Соколац – Пожега

Субота, 06. јул

Терен К1
09.30 А 3 – Б 3 зa 5 и 6
11.00 А 2 – Б 2 зa 3 и 4

Терен К1
17.00 А 1 – Б 1 зa 1 и 2

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"