КАРАТЕ

Карате или каратедо је борилачка вјештина, поријеклом из Јапана, из тадашњег Рукју краљевства.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

11
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА
10
ЖЕНСКА КОНКУРЕНЦИЈА

Боровчанин Миодраг

+387 (0) 65 982 383, miodragborovcanin@gmail.com

Руководилац такмичења у мушкој конкуренцији

Шаровић Огњен

+387 (0) 65 187 788, sarovicogi@gmail.com

Руководилац такмичења у женској конкуренцији

Дивчић Мирослав

+387 (0) 65 890 589, mirodivcic83@gmail.com

Замјеник руководиоца такмичења у женској конкуренцији

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Кате - екипно (М)

ПласманОпштинаБодови
1.Прибој10
2.Рудо8
3.Пожега6
4.Ужице5
5.Нова Варош4

Кате - појединачно (М)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Андрија СтанковићПрибој12
2.Стефан БулајићУжице10
3.Стефан ПејовићРудо8
4.Милош РшумовићУжице6
5.Драган СтанићПожега5
6.Филип ДробњаковићНова Варош3
7.Милош РшумовићУжице2
8.Бојан МарковићПожега1
9.Давид РаковићПрибој0
10.Џевад ТахировићНова Варош0

Борбе - екипно (М)

ПласманОпштинаБодови
1.Ужице15
2.Пљевља12
3.Бајина Башта10
4.Соколац8

Борбе - категорија -68 (М)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Милош БулатовићКолашин18
2.Немања ДракулФоча16
3.Александар ЛалићСоколац14
4.Стефан ПејовићРудо12
5.Михајло ЋорићБајина Башта8
6.Невен ГолијанСоколац6

Борбе - категорија -78 (М)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Владимир ЈовићКолашин18
2.Жељко ЈовановићУжице16
3.Јован НегићБајина Башта14
4.Дејан ПајићСоколац12
5.Алмир ПаламарПљевља8
6.Александар ЂорђевићБајина Башта6

Борбе - категорија +78 (М)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Лазар КукуличићКолашин18
2.Марко ГлоговацСоколац16
3.Милош РшумовићУжице14
4.Стефан БулајићУжице12
5.Младен РадовићФоча8
6.Немања НешковићНова Варош6
7.Марко ЈагодићСоколац4
8.Иван БајчетаПљевља2

Борбе - апсолутна категорија (М)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Лазар КукуличићКолашин18
2.Немања БрашанацПљевља16
3.Јован ЊегићБајина Башта14
4.Никола КљајићПрибој12
5.Милош РшумовићУжице8
6.Стефан БулајићУжице6
7.Немања НешковићНова Варош4

Мушкарци екипно (укупно)

ПласманОпштинаБодови
1.Ужице94
2.Колашин72
3.Соколац60
4.Бајина Башта52
5.Пљевља38
6.Прибој34
7.Рудо28
8.Фоча24
9.Нова Варош17
10.Пожега12

Бодови за укупан пласман општина (М)

ПласманОпштинаСект.поени
1.Ужице102
2.Колашин87
3.Соколац73
4.Бајина Башта60
5.Пљевља48
6.Прибој38
7.Рудо29
8.Фоча21
9.Нова Варош14
10.Пожега8

Кате - екипно (Ж)

ПласманОпштинаБодови
1.Ивањица10
2.Прибој8
3.Ужице6
4.Соколац5
5.Рудо4
6.Бајина Башта3
7.Нова Варош2
8.Ивањица1

Кате - појединачно (Ж)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Исидора БоровчанинСоколац12
2.Марија ЈеркоПрибој10
3.Лидија ТрмчићУжице8
4.Анђела ИвановићБајина Башта6
5.Јулија СавићПрибој5
6.Даница ТодоровићСоколац3
7.Марта БрадићИвањица2
8.Катарина ПавловићРудо1
9.Николина КовачевићБајина Башта0
10.Лара ОстојићНова Варош0
11.Николина ЗечевићНова Варош0

Борбе - екипно (Ж)

ПласманОпштинаБодови
1.Соколац15
2.Вишеград12
3.Ужице10
4.Прибој8
5.Бајина Башта6
6.Рудо4

Борбе - категорија -61 (Ж)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Јана РадовићУжице18
2.Софија Тошић*16
3.Лидија ТрмчићУжице14
4.Теодра СарићВишеград12
5.Марија ЂурковићСоколац8
6.Јулија СавићПрибој6

Борбе - категорија -68 (Ж)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Марија ЛеканићВишеград18
2.Невена НиколићУжице16
3.Тијана ДрашковићСоколац14
4.Тамара ДрашковићСоколац12
5.Јована ЋировићРудо8
6.Теодора СавићПрибој6

Борбе - категорија +68 (Ж)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Викторија КраљевићСоколац18
2.Теодора КраљевићСоколац16
3.Елена ВидаковићПрибој14
4.Гала ПајовићВишеград12
5.Јелена БогдановићБајина Башта8
6.Дајана МочевићБајина Башта6

Борбе - апсолутна категорија (Ж)

ПласманТакмичарОпштинаБодови
1.Викторија КраљевићСоколац18
2.Невена НиколићУжице16
3.Гала ПајовићВишеград14
4.Марија ЛеканићВишеград12
5.Јана РадовићУжице8
6.Јелена БогдановићБајина Башта6
7.Дајана МочевићБајина Башта4
8.Тијана ДрашковићСоколац2
9.Теодора СавићПрибој0
10.Елена ВидаковићПрибој0

Жене екипно (укупно)

ПласманОпштинаБодови
1.Соколац123
2.Ужице96
3.Вишеград80
4.Прибој57
5.Бајина Башта39
6.Рудо17
7.Ивањица13
8.Нова Варош2

Бодови за укупан пласман општина (Ж)

ПласманОпштинаСект.поени
1.Соколац68
2.Ужице52
3.Вишеград38
4.Прибој26
5.Бајина Башта16
6.Рудо8
7.Ивањица2
8.Нова Варош1

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

Такмичење у каратеу за мушкарце и жене се одржава у Спортској дворани “Лименка“ и на Централном терену К1 (на отвореном) код Основне школе

Сриједа, 03. јул

20.00 У Просторијама Спортске дворане Састанак руководства такмичења у каратеу са представницима екипа и одређивање жреба.

Четвртак, 04. jул

09.30 Почетак СВИХ ПОЈЕДИНАЧНИХ И СВИХ ЕКИПНИХ такмичења

– појединачно кате – M и Ж
– појединачно борбе – M (- 68; – 78; + 78; апсолутна)
– појединачно борбе – Ж (- 61; – 68; + 68; апсолутна)
– КАТЕ И БОРБЕ – ЕКИПНО – M и Ж

Петак, 05. јул

17.00 Почетак СВИХ ПОЈЕДИНАЧНИХ И ЕКИПНИХ ФИНАЛА

Свечано проглашење најбољих и додела медаља у појединачној и екипној конкуренцији обавиће се по завршетку такмичења на борилиштима.

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"