БИЦИКЛИЗАМ

Бицикл је настао је у Европи у 19. вијеку. Откриће бицикла није везано за одређену годину или конкретног изумитеља. Особа која се спомиње као први возач бицикла је њемачки барон Карл фон Драјс, који је 1817. године возио својеврсни бицикл на гурање.

ОЗНАКА

БРОЈ ПРИЈАВЉЕНИХ ЕКИПА

8
МУШКА КОНКУРЕНЦИЈА

Боровчанин Миломир

+387 (0) 65 021 191, milomir.borovcanin@gmail.com

Руководилац такмичења у мушкој конкуренцији

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

ПОЈЕДИНАЧНО (М)

ПласманТакмичарОпштинаВријеме
1.Горан ЦеровићПљевља0:27:01
2.Милош ВрачарБијело Поље0:27:58
3.Давид МиличевићПљевља0:30:34
4.Мирко БудимлићПљевља0:30:48
5.Демир МулићБијело Поље0:30:54
6.Данило ВукчевићБијело Поље0:31:29
7.Синиша ЛукићПљевља0:32:48
8.Бобо МилоњићБијело Поље0:35:36
9.Предраг БулатовићПљевља0:35:38
10.Душан ЈанковићКалиновик0:35:59
11.Мурис МујезиновићГоражде0:37:39
12.Марко ПантелићВишеград0:37:44
13.Момир БулатовићБијело Поље0:38:31
14.Кристијан ПандуревићСоколац0:45:24
15.Драган НешковићСоколац0:45:33
16.Владислав МикавицаВишеград0:46:59
17.Милентије ОстојићКалиновик0:47:57
18.Марко ГоведарицаКалиновик0:47:58
19.Ђорђе БаранацВишеград0:49:18
20.Лука ЖивковићЧајниче0:50:31
21.Александар НиколићВишеград0:53:42
22.Данис ГабелаГоражде0:54:43
23.Немања ТошовићКалиновик0:58:06
24.Урош КопривицаСоколац0:58:06
25.Михајло ЛаковићЧајниче0:58:06
26.Алексеј ПријевићЧајниче0:58:06
27.Елдар РесумовићГоражде1:04:44

ЕКИПНО (М)

ПласманОпштинаВријеме
1.Пљевља1:28:23
2.Бијело Поље1:30:21
3.Калиновик2:11:54
4.Вишеград2:14:01
5.Соколац2:29:03
6.Горажде2:37:06
7.Чајниче2:46:43
8.ИвањицаДНС

Бодови за укупан пласман општина (М)

ПласманОпштинаБодови
1.Пљевља68
2.Бијело Поље52
3.Калиновик38
4.Вишеград26
5.Соколац16
6.Горажде8
7.Чајниче2
8.Ивањица-100

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА И САТНИЦА

– Такмичење ће се одржати на стази Соколац – Педише – Пуховац – Војничко гробље (Б1)
– Стаза је дужине око 15 километара
– Стаза је делимично асвалтни пут, макадам и земља и брдског је карактера
– Старт трке : У улици Цара Лазара – испред Фонтане
– Циљ трке : Војничко гробље – Мали Зејтинлик

Четвртак, 04. јул

11.00 Званични тренинг

Петак, 05. јул

11.00 Старт званичне трке

УЧЕСНИЦИ – ПРИЈАВЉЕНЕ ЕКИПЕ

1. Бијело Поље
2. Вишеград
3. Горажде
4. Ивањица
5. Калиновик
6. Пљевља
7. Соколац
8. Чајниче

"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"