ФУТСАЛ КЛУБ ГЛАСИНАЦ

Основан септембра 2012.године

ГРБ

АДРЕСА

Марка Ећимовића бб

ТЕЛЕФОН

+387 (0) 65 081 472

E-mail

gsfc2010@gmail.com

Добриловић Предраг

+387 (0) 65 690 522

Тренер

Новости из клуба

206FanovaLajkuj
341PratilacaZaprati

Табела /1.МЛРС/

ТИМУТАПОБНЕРПОРБОД
КМФ Јахорина831410
КМФ Полицајац880024
КМФ Брод90181
КМФ Невесиње970221
КМФ Шампион831410
КМФ Гласинац941413
КМФ Котор Варош82157
КМФ Брчко Здравље941413

Распоред и резултати /1.МЛРС/

ДОМАЋИНГОСТЈЕСПРО
КМФ ГласинацКМФ Полицајац1:40:2
КМФ Брчко ЗдрављеКМФ Гласинац5:52:3
КМФ ГласинацКМФ Брод8:5-
КМФ ГласинацКМФ Котор Варош5:4-
КМФ ШампионКМФ Гласинац5:4-
КМФ ГласинацКМФ Невесиње6:4-
КМФ ЈахоринаКМФ Гласинац4:3-
"Покажи се ко си, побиједи на МОСИ!"