ФУДБАЛ - ТАБЕЛА /ДРУГА ЛИГА РС/

ПОЗ КЛУБ М П Н И ГР БОД
1 Слога 2 9 8 1 0 41 25
2 Фамос 9 6 3 0 15 20
3 Власеница 9 6 2 1 12 20
4 Вележ 9 6 1 2 10 19
5 Јединство (БР) 9 4 3 2 8 15
6 Губер 9 4 3 2 1 15
7 Дрина ХЕ 9 4 1 4 -4 13
8 Стакорина 9 3 3 3 1 12
9 Пролетер 9 3 1 5 0 10
10 Младост (Г) 9 3 1 5 -2 10
11 Романија 9 3 1 5 -6 10
12 Рудар 1925 9 3 1 5 -8 10
13 Гласинац 1936 9 3 0 6 -3 9
14 Милићи 9 2 1 6 -17 7
15 Младост (Р) 9 2 0 7 -25 6
16 Илићка 01 9 1 0 8 -23 3

ФУДБАЛ - РЕЗУЛТАТИ /ДРУГА ЛИГА РС/

КОЛО ДОМАЋИН ГОСТ ДАТУМ
1 Гласинац 1936 Илићка 01 3:1
2 Романија Гласинац 1936 3:1
3 Гласинац 1936 Губер 4:0
4 Фамос Гласинац 1936 4:0
5 Гласинац 1936 Власеница 1:2
6 Вележ Гласинац 1936 2:1
7 Гласинац 1936 Милићи 5:0
8 Слога 2 Гласинац 1936 6:1
9 Гласинац 1936 Младост (Р) 1:2
10 Стакорина Гласинац 1936 17.окт.
11 Гласинац 1936 Рудар 1925 24.окт.
12 Дрина ХЕ Гласинац 1936 31.окт.
13 Гласинац 1936 Јединство (БР) 7.нов.
14 Гласинац 1936 Пролетер 14.нов.
15 Младост (Г) Гласинац 1936 20.нов.

ВИДЕО

ВИДИ СВЕ

ОДБОЈКА (Ж) - ТАБЕЛА /ПРВА ЛИГА РС/

ПОЗ КЛУБ М П И СР БОД
1 Борац 4 4 0 9 12
2 Инова 4 3 1 8 10
3 Либеро 4 3 1 5 9
4 ХЕ на Дрини 4 3 1 4 8
5 Вележ 4 2 2 1 7
6 Гласинац 3 2 1 4 6
7 Љубиње Банком 4 2 2 0 6
8 Леотар 4 2 2 -1 6
9 Славија 4 1 3 -6 3
10 Херцеговац 4 1 3 -6 2
11 Радник 4 0 4 -9 0
12 Маглић 3 0 3 -9 0

ОДБОЈКА (Ж) - РЕЗУЛТАТИ /ПРВА ЛИГА РС/

КОЛО ДОМАЋИН ГОСТ ДАТУМ
1 Гласинац Херцеговац 3:0
2 Маглић Гласинац одл.
3 Гласинац Славија 3:0
4 Борац Гласинац 3:1
5 Гласинац Инова 23-24.окт.
6 Радник Гласинац 30-31.окт.
7 Гласинац Дрина 06-07.нов.
8 Љубиње Банком Гласинац 13-14.нов.
9 Гласинац Вележ 27.28.нов.
10 Гласинац Либеро 04-05.дец.
11 Леотар Гласинац 11-12.дец.

ФОТО

ВИДИ СВЕ

КОШАРКА - ТАБЕЛА /ПРВА ЛИГА РС/

ПОЗ КЛУБ М П И КР БОД
1 Козара 0 0 0 0 0
2 Будућност 0 0 0 0 0
3 Дрина-Принцип 0 0 0 0 0
4 Славија 1996 0 0 0 0 0
5 Рогатица 0 0 0 0 0
6 Студент Игокеа 0 0 0 0 0
7 Приједор Спартак 0 0 0 0 0
8 Соколац 0 0 0 0 0
8 Сутјеска 0 0 0 0 0
10 Варда ХЕ 0 0 0 0 0
11 Слбоода 73 0 0 0 0 0
12 Академија БМП 0 0 0 0 0

КОШАРКА - РЕЗУЛТАТИ /ПРВА ЛИГА РС/

КОЛО ДОМАЋИН ГОСТ ДАТУМ
1 Козара Соколац 16-17. окт.
2 Соколац Будућност 23-24. окт.
3 Академија БМП Соколац 30-31. окт.
4 Славија 1996 Соколац 6-7. нов.
5 Соколац Сутјеска 13-14. нов.
6 Слобода 73 Соколац 20-21. нов.
7 Соколац Приједор Спартак 27-28. нов.
8 Дрина-Принцип Соколац 4-5. дец,
9 Соколац Рогатица 11-12. дец.
10 Студент Игокеа Соколац 18-19. дец.
11 Соколац Варда ХЕ 25-26.дец.